Sesje – Metoda Sedony

Uwalnianie Emocji

Centrum Moc Kreacji to miejsca gdzie
kreujemy zdrowy styl życia.

Kim jestem?

          Nazywam się Marzena Groń. Jestem doradcą biznesowym, mówcą motywacyjnym. Od wielu lat prowadzę firmy w Polsce i Portugalii. Wykształcenie ekonomiczne (absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie), znajomość prawideł biznesu oraz szereg ukończonych kursów, szkoleń i warsztatów z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego pozwala mi efektywnie działać także w dziedzinie psychologii biznesu.
Jednakże moją specjalnością są sesje uwalniania emocji (przede wszystkim w oparciu o autorską  technikę z wykorzystaniem technik uwalniania  Lestera Levensona, Metodę Sedony, zasady Huny, Psychologię Głębi C. G. Junga) i doradztwa biznesowego oraz rozwojowego w zakresie technik efektywnego osiągania celów zawodowych i życiowych (relacje, związki partnerskie, zdrowie psychiczne i fizyczne), ale także na dowolnych innych płaszczyznach życia (Transerfing Rzeczywistości, Metoda Silvy, NLP, Ustawienia Systemowe, Radykalne Wybaczanie i wiele innych).
W swojej pracy z Klientami wspieram się dodatkowo technikami oddechowymi (oddech Kundalini), relaksacyjnymi (w tym medytacją), wizualizacyjnymi oraz mocą esencji eterycznych. Każda sesja staje się także seansem aromaterapii.
Jestem twórcą autorskiej metody pracy z wewnętrznym dzieckiem w oparciu o techniki uwalniania emocji.
Prowadzę od wielu lat warsztaty biznesowe i rozwoju osobistego oraz terapie indywidualne.

Moja życiowa misja:
„Ciągłe poszukiwanie wiedzy i odkrywanie nowatorskich rozwiązań mających na celu efektywną pomoc drugiemu człowiekowi, przy poszanowaniu dobrostanu innych czujących istot oraz całej planety”.

W jaki sposób mogę pomóc?

Techniki uwalniania emocji, jakie stosuję działają zaskakująco mocno, ale są też zarazem niezwykle subtelne.

Cały proces rozpoznania, akceptacji i uwolnienia nawet wieloletnich traum zachodzi z wielką delikatnością, wręcz czułą wrażliwością na reakcje i samopoczucie Klienta. Jak to możliwe? Otóż techniki te to praca nie tylko na poziomie umysłu czy podświadomości, ale Jaźni. Pozytywne efekty terapii są zaskakująco szybkie i przełomowe, nieraz nawet po odbyciu 1-3 sesji. Ta terapia jest dosłownie ekspresowa, nie ma tu mowy o uzależnieniu Klienta od terapeuty i wieloletnim procesie wychodzenia z niskich stanów emocjonalnych.

Jedynym warunkiem osiągnięcia sukcesu jest zdecydowana wola zmiany swego życia u Klienta oraz jego późniejsza samodzielna praca w domu.

„Wszelka nędza ma swoje źródło w ego.”

Lester Levenson

Twórca i Prekursor Technik Uwalniania Emocji, założyciel Instytutu Sedony

Najtrudniej jest odpuścić…

Metoda Sedony pomaga rozpoznać własne emocje, zaakceptować je i… pożegnać.
Powstała na podstawie technik uwalniania Lestera Levensona, twórcy Instytutu Sedony w USA, stanie Arizona. Metoda znalazła wielu entuzjastów, którzy popularyzują ja do dziś. Jednym z uczniów Lestera Levenson w jego Instytucie był psychiatra David Hawkins.
Uważał ją za najpotężniejszą metodę uwalniającą emocje, negatywne programy, myśli, a nawet traumy, jaką stworzył człowiek.

Przy czym istotne w tej technice jest to, że jest banalnie prosta. Jej prostota jest tak zaskakująca, że wiele osób początkowo nie wierzy w jej skuteczność.

A jednak….

Uwalnianie emocji – dlaczego warto to robić?

Czasem spotykam się z taką odpowiedzią – „…a jeśli pouwalniam wszystkie swoje emocje – to co mi pozostanie?
Przede wszystkim uwolnienie emocji nie oznacza pustki emocjonalnej, nie stajemy się z tego powodu żywymi zoombie czy ludźmi bez charakteru…
Jeśli uwalniasz negatywne emocje, robisz miejsce na przejawienie się Twojego prawdziwego Ducha, Twojej prawdziwej pięknej, niepowtarzalnej osobowości.

Miłość do siebie i do świata zaczyna rozkwitać na nowo w urzekająco czystej formie.

Nagle okazuje się, że masz lepsze zdrowie, silniejszą intuicję, więcej radości i wdzięczności z powodu drobnych rzeczy. Odzyskujesz pamięć sytuacji i spraw, o których dawno już zapomniałaś/eś, lepiej wyczuwasz innych ludzi. Ogólnie – podnosi się Twoja inteligencja emocjonalna, a następnie iloraz inteligencji.

Co jeszcze można zyskać uwalniając emocje?

  • większe powodzenie u płci przeciwnej,
  • więcej ciekawych ludzi wokół siebie,
  • łatwiej przychodzi Ci zarabianie pieniędzy, a nawet ich przyciąganie,
  • doskonale wręcz manifestujesz wszystko, czego zażyczysz sobie w swym życiu…

Słowem życie, w każdym jego przejawie, zmienia się na lepsze..
Masz wrażenie, że doświadczasz magii…

Brzmi jak slogan lub „ezobełkot”? Zapewniam, że to nie są czcze słowa… poniżej przykłady opinii i dokonania moich klientów. Ich świadectwa są prawdziwą inspiracją i dowodem na to, że praca z uwalnianiem emocji daje niezwykłe rezultaty.

Kilka słów o Lesterze Levensonie

Lester Levenson amerykański fizyk, biznesmen w latach 50′ XXI wieku stworzył, a następnie doskonalił system technik terapeutycznych zwanych metodą uwalniania emocji. Stało się to w traumatycznym dla niego czasie, gdy był dosłownie umierający ( przeszedł 2 zawały serca, chorował m.in. na nerki, pękające wrzody żołądka, cierpiał na zaawansowaną depresję).

Dzięki metodzie, którą wypracował w czasie dla niego, który śmiało można określić granicznym -był praktycznie na łożu śmierci – wyszedł całkowicie z wszystkich dolegających mu schorzeń, które wg lekarzy nie pozwoliłyby mu żyć dłużej niż kilka tygodni lub do 1 roku i to przy maksymalnie oszczędzającym trybie życia. Lester tymczasem nie tylko w ciągu kolejnych miesięcy wyzdrowiał, ale żył w pełnym zdrowiu i sprawności do końca swych dni – czyli kolejne 42 lata (!).

Metoda uwalniania emocji, jaką stworzył dzięki swemu genialnemu umysłowi, zdobytej już wcześniej wiedzy oraz głębokim, wglądom, jakie miewają tylko ludzie, którzy nie mają już wiele do stracenia uzdrowiła go na każdym poziomie; nie tylko fizycznym, ale także psychicznym oraz duchowym.
Jego umiejętności, by nie użyć określenia moce, wzrosły tak bardzo, że wielu w pewnym momencie zaczęło go uważać za super – człowieka, guru, mistrza. On sam nigdy nie chciał być tak postrzegany, ponieważ w procesie uwolnienia emocjonalnego zrozumiał, jak szkodliwe jest nasze ego. Swoje ego najpierw bardzo mocno osłabił, a docelowo uwolnił się od niego całkowicie.

W swoich dalszych naukach – gdy w latach 70′ XX w. stworzył Instytut Sedony w USA, (stan Arizona ) zawsze wypowiadał się na temat ego, jako przyczynie wszelkiej ludzkiej niedoli. Zdecydowanie nie był zwolennikiem tzw „złego” i dobrego” ego.
Uważał on, że ego, jako wytwór umysłu istoty ludzkiej znajdującej się w niskich stanach emocjonalnych i stanowiący odpowiedź, czy też pozorną tylko ochronę przed „niebezpiecznym” otaczającym nas światem, zawsze prowadzi do upadku….

Cennik sesji uwalniania emocji

Sesja indywidualna w gabinecie:

Czas trwania: 2 godziny

  • dla nowych klientów: 350 zł
  • kolejna sesja indywidualna: 300 zł

Sesja on-line:

Czas trwania: 1,5 godziny

  • dla nowych klientów: 250 zł
  • kolejna sesja indywidualna: 220 zł

Sesja grupowa:

Czas trwania: 1 godzina i 15 minut

  • dla nowych klientów: 90 zł
  • dla stałych klientów: 80 zł

– w cenie wszystkich sesji dodatkowo wysyłka materiałów do pracy własnej.
– w cenie sesji gabinetowych seans aromaterapii z olejkami Young Living Feelings®.

Jak się ze mną umówić na sesję?

Zapraszam serdecznie do mojego kameralnego, przytulnego gabinetu w Krakowskim Centrum Rozwoju Moc Kreacji oraz na sesje online.
Preferuję kontakt telefoniczny lub poprzez Whatsapp’a.

+48 502 442 551

  Zadzwoń lub napisz