Hiponterapia

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Barańska, i przychodzę do Was, aby podzielić się z Wami moją wieloletnią pasją, a zarazem pracą jako hipnoterapeuta oraz trener mentalny. Moje kompetencje w tym zakresie są uwierzytelnione certyfikatami ukończenia Polskiej Akademii Hipnozy w stopniu zaawansowanym oraz Masterclass.

Hipnoterapia jest metodą potwierdzoną naukowo, a jej celem jest uwalnianie negatywnych emocji i przekonań związanych z pierwotną interpretacją wydarzeń, oraz, poprzez zrozumienie i transformację ,tworzenie nowej interpretacji, która jest od teraz wspierająca. W swojej pracy najczęściej korzystam z tzw. Modelu Miltona opartym na hipnozie konwersacyjnej i odpowiednio dobranej lingwistyce. Wspieram się wiedzą między innymi z zakresu psychologii, psychobiologii, neurohackingu, psychologii integralnej według Kena Wilbera, Recall Healing, techniki uwalniania emocji Davida Hawkinsa i ustawień Berta Hellingera.

Bardzo cenię sobie wiedzę teoretyczną, ale jestem przede wszystkim zwolenniczką nauki poprzez doświadczanie i dlatego wszystkie znane mi narzędzia pracy z podświadomością z ochotą przetestowałam na sobie samej, aby zapoznać się z ich zaletami terapeutycznymi oraz ewentualnymi wadami.

Moje doświadczenia pozwoliły mi wybrać to, co najprostsze, a zarazem najskuteczniejsze w poszukiwaniu przyczyn, rozwiązań oraz zrozumieniu wyzwań stawianych nam przez życie i otaczający nas świat.

Katarzyna Barańska

Hipnoterapia – jak może pomóc?

Moim głównym celem jest wspieranie ludzi w przezwyciężaniu różnych wyzwań, takich jak traumy, lęki, uzależnienia, negatywne i nieuświadomione schematy myślowe, bezsenność, stres, niskie poczucie własnej wartości i wiele innych. Z ogromną przyjemnością pomagam ludziom w osiąganiu pozytywnych zmian w ich życiu za pomocą terapii, która wykorzystuje głębokie stany relaksacji i koncentracji uwagi.

Podczas sesji prowadzę klientów w stan transu (stan zmienionej świadomości odmienny zarówno od stanu czuwania, jak i snu), w którym ich umysł staje się bardziej otwarty na sugestie i możliwości zmiany. Następnie wykorzystuję techniki wizualizacji, sugestii i przekodowania negatywnych przekonań, aby pomóc klientom uwierzyć w swoje potencjały i osiągnąć pożądane cele.

Najbardziej satysfakcjonujące w mojej pracy jest obserwowanie, jak moi klienci odzyskują kontrolę nad swoim życiem i stają się bardziej pewni siebie.

Cennik Hipnoterpii

  • Konsultacja wstępna 150 zł (w pakiecie wliczona w cenę pakietu) – 1 godzina – telefonicznie lub online
  • Koszt pojedynczej sesji płatne z góry wynosi 550 złotych stacjonarnie i 490 zł online
  • Pakiet „4 sesje” płatne z góry wynosi 1800 złotych (koszt konsultacji wstępnej wliczony w cenę pakietu)
  • Pakiet „5 sesji” płatne z góry wynosi 2200 złotych (koszt konsultacji wstępnej wliczony w cenę pakietu)
  • Indywidualne nagranie hipnotyczne na wybrany temat:
    888 złotych (czas realizacji do 30 dni)

Bezpłatne odwołanie sesji minimum 24 godziny przed zaplanowaną wizytą.
W sytuacji późniejszego odwołania lub niedotarcia, koszt nie podlega zwrotowi.

Jak się umówić na sesję hipnoterapii?

Zapraszam na sesje które przeprowadzam w Krakowskim Centrum Rozwoju Moc Kreacji, proszę o kontakt telefoniczny.

+48 502 442 551

Zadzwoń lub napisz