Masaż Klasyczny i Relaksacyjny

O mnie ….

Cześć, nazywam się Magdalena Zathey, od kilku lat mieszkam w Krakowie, a pochodzę z Lubaczowa z woj.podkarpackiego. Od blisko 15 lat zajmuję się masażem i każdego roku odkrywam w nim coś nowego!

Pasja do masażu zaczęła się w Łańcucie, bo to tam ukończyłam Studium Medyczne – piękne miasto i wspaniali nauczyciele. Ukończyłam również wiele szkoleń i kursów dzięki którym wypracowałam swój styl masażu, gdzie łączę poznane techniki. Pozwala mi to osiągnąć skuteczność na kilku płaszczyznach : likwidowanie bólu i napięć mięśniowych, uwalniane stresu „nagromadzonego” w mięśniach, odprężenie oraz poprawę ogólnego dobrostanu Twojego organizmu. Bazuję na masażu klasycznym, wzbogacając go o terapię punktów spustowych , techniki relaksacyjne, masaż Shiatsu oraz drenaż limfatyczny.

Dla każdego pacjenta indywidualnie dobieram siłę i techniki. Kieruję się zasadą, że masaż nie powinien boleć ,a ewentualnie zbliżać się do granicy bólu – za to powinien być na tyle głęboki i płynny, aby dotrzeć do Twoich mięśni .

Od zawsze interesowałam się zdrowym, holistycznym podejściem do życia, dobrym jedzeniem I naturą, a od kilku lat jestem również zawodowo związana z winem. Jest to moja wielka pasja – to świat podróży, odkrywania i wciąż coś zaskakuje, mogę o tym gadać godzinami…

Kocham zwierzęta, muzykę, podróże i Portugalię. Uwielbiam gotować i kreować własne przepisy. Lubię spędzać czas z ludźmi i rozmawiać godzinami. Czasami lubię ciszę. Ciekawią mnie starsi ludzie bo oni mają taką wyjątkową prostotę i mądrość w sobie. Lubię jak nadchodzi nowe ;).

Masaże

  • masaż klasyczny
    ( 60min.) – idealny czas do opracowania grzbietu czy kończyn dolnych
    ( 90min.) – to jest czas na całe ciało
  • masaż relaksacyjny ( 60min.)
  • masaż na zestresowane mięśnie (60min.) , tutaj skupimy się na grzbiecie, największą uwagę poświęcę na obręcz barkową, szyję i głowę
  • masaż na obrzęknięte nogi z technikami drenażu limfatycznego ( 60min.)
  • drenaż limfatyczny np. po zabiegu mastektomii ( 30min.)
  • masaż sportowy rozluźniający (60min.)

Dlaczego Moc Kreacji ? … bo to piękne miejsce pełne sympatii, cudownych ludzi i profesjonalizmu. Odwiedziłam je przy okazji Tai Chi i warsztatów Uwalniania Emocji i myślę, że nasza znajomość się dopiero zaczyna 😉

Magdalena Zathey

Jak się umówić na masaż?

Zapraszam na masaże które wykonuję w Krakowskim Centrum Rozwoju Moc Kreacji, proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez Whatsapp’a.

+48 502 442 551

Zadzwoń lub napisz